Mieszkanie, Jadwigi
Jadwigi, Żagań, lubuskie
- 353 000 zł
- 48,90 m²
- 7 218,81 zł/m²
Julia Aurum
Skontaktuj się
Mieszkanie, Jadwigi
Jadwigi, Żagań, lubuskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, Jadwigi
Zaktualizowane: 12 maja 2026
353 000 zł 48,90 m² 7 218,81 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/2
2
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 353 000 zł (7 218,81 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 48,90 m², 2 pokoje, 1 łazienka
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2
- Czynsz: 600 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: AURUM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 1697/4302/OMS
Lokalizacja
- Adres: Jadwigi, Żagań, żagański, lubuskie
Opis nieruchomości
Funkcjonalne mieszkanie - 48,9m2 | Żagań
Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,9m2, położone na I piętrze w kamienicy.
Na powierzchni 48,9m2, rozmieszczono:
-salon z aneksem kuchennym
-oddzielnego pokoju
-łazienki z toaletą
-przedpokój
Ogólne informacje:
Okna PCV, na podłogach znajdują się panele oraz płytki.
Budynek posiada nowy domofon. (...)
799 775...
799 775 906