Mieszkanie, ul. Szprotawska

Szprotawska, Żagań, lubuskie

  • 1 600 zł
  • 37,50 m²
  • 42,67 zł/m²

Zdjęcie

Renata Wesołowsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Szprotawska

Szprotawska, Żagań, lubuskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 600 zł

37,50 m²

42,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Szprotawska

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 600 zł 37,50 m² 42,67 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
3 200 zł

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

3 200 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 600 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: osoby pracujące, niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 37,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4 m²), piwnica 2,90 m²
  • Opłaty uzupełniające: 560 zł, kaucja: 3 200 zł / 2-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Żagań, do wynajęcia ładne mieszkanie o pow. 37,50 m2 na III piętrze, ocieplony blok, Żagań ul. Szprotawska. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki z wc. Duży balkon. Dodatkowo piwnica 2,90 m2. Wyposażenie: meble kuchenne, okap, kuchenka, kuchenka mikrofalowa, lodówka, tv, pralka, meble w salonie, zabudowana szafa, łóżko. Media: woda, kanalizacja, en. elektryczna, ogrzewanie centralne miejskie, ciepła woda - junkers gazowy. Podłoga - płytki, panele. Okna pcv. (...)

Agent

Renata Wesołowska

509 847...

509 847 509

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

509 847...

509 847 509

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości