Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Żagań – oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

2 000 zł231 m² 8,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazyn o pow.231,20 m2, mieszczący się w Żaganiu, przy ul. Przyjaciół Żołnierza (dz. nr 2950/20,.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł1 036 m² 931,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Żagań, lokal usługowy, cena 965 000 zł, sprzedam. Budynek gotowy na adaptację na pokoje dla pracowników. Koszty utrzymania około 5190 zł / mies. Około 1000 m2 powierzchni do zagospodarowania na.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł2 546 m² 785,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Żagań, obiekt pod inwestycję, cena1 999 900 zł, sprzedam. Oferta dla inwestorów. W okresie poszukiwań pomieszczeń hotelowych dla pracowników stref przemysłowych w Szprotawie i Koninie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Żagań

Żagań,lubuskie

3 333 000 zł465 m² 7 167,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 610 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości Powierzchnia użytkowa budynków: 465 m Powierzchnia działki: 0,861 ha (8610 m ) Dwie niezależne części mieszkalne + rozbudowana część biurowa Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 800 000 zł1 100 m² 1 636,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 736 m²

Żagań, dworek, sprzedam, 25 pomieszczeń, 1100 m2, cena 1 800 000 zł. Cena do negocjacji! Na sprzedaż oferuje Dworek z bardzo dużym potencjałem, położony w bliskim sąsiedztwie centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Bema

Żagań,lubuskie

800 000 zł600 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 925 m²

Żagań, obiekt handlowo usługowy, 600 m2, sprzedam, cena 800000 zł. Do sprzedania obiekt handlowo/usługowy o powierzchni 600m , stojący na utwardzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Żagań,lubuskie

5 300 000 zł2 684 m² 1 974,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:863 m²

Nieruchomość inwestycyjna w samym centrum Żagania, przy głównym trakcie pieszym. Propozycja dla dewelopera. Obecnie obiekt pełni funkcję handlowo - usługową. Rynek lokalny uzasadnia.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Żagań,lubuskie

20 000 zł2 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Żagań, hala Produkcyjno - Magazynowa Centrum 2000m2 wynajmę 20000zł - 10zł/m2, do negocjacji Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa 2000m2 w centrum Żagania. Cena za m2 to 10zł do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

850 zł20 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Żagań, pawilon handlowo usługowy, powierzchnia 20 m2, wynajmę, cena 850 zł. Lokal w atrakcyjnej i uczęszczanej lokalizacji 20 metrów od Zielonego Rynku na Osiedlu na Górce. Wynajmę pawilon.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Żagań

Żagań,lubuskie

599 000 zł510 m² 142,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni użytkowej 365 m , z wysokimi pomieszczeniami (wysokość 6,5 m), który znajduje się na działce o powierzchni 0,426 ha. Budynek charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Bema

Żagań,lubuskie

4 000 000 zł600 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Żagań, obiekt przemysłowy 600 m2, działka 8 ar, sprzedam. Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w skład której wchodzi obiekt o charakterze przemysłowo-mieszkalnym, garaż, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Karliki

Żagań,lubuskie

2 450 600 zł740 m² 3 311,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Dworek po remoncie | 14 17 apartamentów | gotowa inwestycja Z dochodem od zaraz Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna odrestaurowany dworek w Żaganiu, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Keplera

Żagań,lubuskie

1 089 000 zł762 m² 1 428,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:454 m²

Cena do negocjacji! Kamienica inwestycyjna w Centrum Żagania Oferta bez pośredników i bez prowizji Oferuję na sprzedaż kamienicę z ogromnym potencjałem, położoną w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Żagań,lubuskie

790 000 zł700 m² 1 128,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Położony przy ul. Nowogródzkiej zbudowany z cegły, budynek przedwojenny po dawnym młynie o powierzchni 700m2, 3 kondygnacje naziemne, jedna podziemna, z użytkowym strychem. Nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Moniuszki

Żagań,lubuskie

229 000 zł144 m² 1 590 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Żagań, garaże z nieruchomością gruntową o powierzchni 2000m2. Oferuję : Żagań, budynek gospodarczy w ciągu ,2 garaże i działka o powierzchni 2000m2 do zagospodarowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żagań

Żagań,lubuskie

450 000 zł1 760 m² 255,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Proponujemy Państwu do sprzedaży halę produkcyjną usytuowaną w pobliżu Żagania. Budynek posiada powierzchnię 1760 m2 usytuowany jest na ogrodzonej działce 26 arów. W budynku na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żagań

Żagań,lubuskie

450 000 zł1 760 m² 255,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Żagań,lubuskie

150 000 zł1 760 m² 85,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferta zarezerwowana - hala produkcyjno-magazynowa W okolicach żagania. Murowany budynek dwukondygnacyjny (wymiary 74 m x 12 m) o łącznej powierzchni 1.776 mkw położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żagań

Żagań,lubuskie

450 000 zł1 760 m² 255,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jana Pawła II

Żagań,lubuskie

1 600 000 zł2 822 m² 566,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 923 m²

Żagań. Do sprzedaży obiekt handlowo- usługowo- biurowym stanowiący zespół 3 budynków o przeznaczeniu innym niż mieszkalny. Budynek główny- dom towarowy "Rolnik" wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żagań

Żagań,lubuskie

3 500 000 zł5 126 m² 682,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 147 m²

Sprzedam obiekt w Żaganiu. Do sprzedania lub wynajmu (w całości lub w częściach) magazyn zlokalizowany w bardzo bliskiej odległości od Żagania. Wykonany przed wojną, murowany, ceglany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żagań

Żagań,lubuskie

2 100 000 zł1 288 m² 1 630,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania lokal handlowy w Żaganiu, o powierzchni 1288 m2 na działce 2138 m2., całkowicie zagospodarowanej , w centrum osiedla. Nieruchomość aktualnie jest używana. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żagań

Żagań,lubuskie

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą Lokal pod działalność usługową, sklep, biuro. Na powierzchi 52m2 znajduje sie 1 pomieszczenie, zaplecze oraz łazienka z toaletą. Lokal po remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żagań

Żagań,lubuskie

450 000 zł3 500 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Do sprzedaży budynek użytkowy - kino - o pow. ok. 800 m2 w Żaganiu, blisko centrum, nad rzeką - przy głównej drodze przejazdowej. Budynek dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony (ok. 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żagań

Żagań,lubuskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal biurowy idealny dla pomieszczeń usługowo-handlowych (placówki banków, poczty, kancelarii itd.) w centrum miasta przy ruchliwym deptaku. Bardzo dobrze widoczny z ulicy z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żagań

Żagań,lubuskie

2 500 000 zł1 650 m² 1 515,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Pilnie sprzedam budynek usługowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żagań

Żagań,lubuskie

600 000 zł660 m² 909,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okazja zagan Nietypowy, originalny budynek (po mlynie), 660 m (3 poziomy 220 m ) + 220m piwnic, polozony na terenie o powierzchni 1000 m przy ulicy Nowogrodzkiej, 5 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Sosnowa

Żagań,lubuskie