Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Żagań - Oferty wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

11 000 zł5 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac o powierzchni 5500 m z dostępem do torów od pkp plk na działce o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna Gronów

Gronów(Żagań + 38 km)

7 200 zł3 600 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu idealne miejsce na powierzchnie magazynowe z dostępem do toru. Do wynajęcia teren o pow. 3600,00 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 zł169,87 m² 27,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu lokal komercyjny z możliwością zakupu lub wynajmu. Obiekt zlokalizowany w legnickiej dzielnicy Zosinek w pobliżu ul. Batorego. Nieruchomość mieści się na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, Aleja Wojska Polskiego

Zawada,Zielona Góra(Żagań + 34 km)

2 500 zł761 m² 3,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy do wynajęcia bardzo atrakcyjnie położoną działkę w Zielonej Górze. Działka zlokalizowana jest przy głównej arterii w mieście przy ulicy Wojska Polskiego. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wilkanowo

Wilkanowo(Żagań + 31 km)

1 000 zł920 m² 1,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy do wynajęcia działkę w Wilkanowie. Działka jest ogrodzona betonowym ogrodzeniem i posiada dużą metalową bramę wjazdową. Działka idealna na składowanie. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł7 429 m² 0,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! plac do wynajęcia! sulików! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje do wynajęcia plac o powierzchni 7429 m2, położony w Sulikowie, gm. Sulików, pow. zgorzelecki. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Towarowa

Nowa Sól(Żagań + 30 km)

2 800 zł6,25 m² 448 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu grunt o pow. 6,25 m2 (stanowiący część dz. nr 690/21 obr. Nowa Sól) mieszczący się w Nowej Soli, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona Zebrzydowa

Zebrzydowa(Żagań + 39 km)

10 000 zł10 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia utwardzony plac częściowo wyłożony płytami betonowymi. Dogodny dojazd, duży plac manewrowy, miejsca postojowe. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Zebrzydowa, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Mirocin Dolny

Mirocin Dolny(Żagań + 20 km)

2 000 zł4 007 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia działkę o powierzchni 4007m2 zlokalizowaną w Mirocinie Dolnym. Działka z potencjałem- ma bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej oraz sąsiaduje z marketem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żary

Śródmieście,Żary(Żagań + 10 km)

2 000 zł622 m² 3,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na wynajem atrakcyjną działkę położoną przy dużym natężeniu ruchu w dobrze skomunikowanej części Żar o pow. 622 m2 w cenie 2 tys. Niedaleko nieruchomości są wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Przewóz

Przewóz(Żagań + 26 km)

2 000 zł1 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu część gruntu (1000m2) stanowiącego działkę o nr ewidencyjnym 362/6,obr. Przewóz (wieś w w woj. lubuskim,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij