dowolna

Mieszkania na sprzedaż Żagań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

385 000 zł82 m² 4 695,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne mieszkanie na obrzeżach Żagania, znajdujące się na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z dużego przedpokoju, łazienki, wc, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 146 zł37,74 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką, mieszczące się w inwestycji Bracka w Żaganiu. O inwestycji Komfortowa przystań w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

286 080 zł38,40 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne, 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, mieszczące się w inwestycji Bracka w Żaganiu. O inwestycji Komfortowa przystań w historycznej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

271 180 zł36,40 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

310 000 zł77,50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

*Bez prowizji*przestronne mieszkanie przy Pałacu* ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 77,5 m2, położone na II piętrze, w kamienicy. Na 77,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

353 000 zł48,90 m² 7 218,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie - 48,9m2 | Żagań Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,9m2, położone na I piętrze w kamienicy. Na powierzchni 48,9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł56,70 m² 6 684,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze w zadbanym bloku z wielkiej płyty. Lokal funkcjonalny, idealny zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestycję. Dobra lokalizacja zapewniająca wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł87,10 m² 4 580,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1925

To niezwykła nieruchomość, która wygląda i funkcjonuje jak dom, choć formalnie jest mieszkaniem. Jeśli marzysz o prywatnej przestrzeni, spokoju i niezależności a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł71 m² 5 422,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Żagań, mieszkanie 2 pokoje, 71 m2, 1 piętro, cena 385 000 zł, sprzedam. Obniżamy cenę! Do sprzedaży mieszkanie dwu-pokojowe o powierzchni 71 m2, zlokalizowane w Żaganiu , w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł36,05 m² 6 768,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Gotowe do wprowadzenia wszystko nowe! Kawalerka 36,05 m |,Żagań, ul. Prusa 6 Szukasz mieszkania bez remontu, do którego wejdziesz od razu? To oferta dla Ciebie. Na sprzedaż kawalerka po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Żagań,lubuskie

349 000 zł59,90 m² 5 826,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Żagań ul. Kochanowskiego , na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,9m2 w cenie ofertowej 349.000zł,do negocjacji. Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Pośrednika. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Rynek

Żagań,lubuskie

209 000 zł34,57 m² 6 045,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w samym sercu Żagania z widokiem na ratusz! Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna kawalerka o powierzchni 34,57 m , położona na 3.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł49,34 m² 5 451,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żagań ulica Parkowa, na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,34 m2 na I piętrze budynku wielorodzinnego. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w skład którego wchodzą : - salon.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł56,50 m² 4 867,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56,5 m przy ul. Libelta 5a w Żaganiu. Idealne dla rodziny, pod inwestycję lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61,30 m² 6 508,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szukasz przestronnego mieszkania gotowego do wprowadzenia z najlepszym widokiem w Żaganiu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł59,90 m² 4 090,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Potencjał i Przestrzeń Mieszkanie 59,9 m na zamkniętym terenie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Żaganiu przy ul. Lotników Alianckich. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł67,42 m² 3 396,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na parterze w miejscowości Bożnów, zaledwie kilka minut od Żagania. Lokal idealny dla osób szukających wygodnej przestrzeni bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł57 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najlepszych części miasta w kameralnej kamienicy składającej się z zaledwie 4 lokali. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł56,10 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Żagań, mieszkanie 3 pokoje, 56 m2, cena 340 000 zł, sprzedam. Oferta tylko w wgn! Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w kameralnym, niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł51,40 m² 5 622,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Marzysz o wnętrzu, które od razu daje poczucie domu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie z 2.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł52,10 m² 5 662,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 3 piętrze bloku na osiedlu Bema w Żaganiu. Lokalizacja: - idealna lokalizacja - wszystko w zasięgu ręki. -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

260 000 zł79,30 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz przestronnego mieszkania blisko natury, z dużym potencjałem aranżacyjnym? A może myślisz o inwestycji pod wynajem krótko- lub długoterminowy? Ta nieruchomość to propozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł62,20 m² 6 093,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 62,20 m + 17,98 m (pomieszczenia użytkowe) zlokalizowanego w Żaganiu. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł124,20 m² 2 455,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żagań ulica Wesoła , na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe na 1 piętrze budynku trzyrodzinnego, o powierzchni użytkowej 86,2m2 z pomieszczeniami gospodarczymi o powierzchni 24,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł51,40 m² 6 108,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Marzysz o mieszkaniu z ogródkiem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

300 950 zł46,30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o przestronnych pomieszczeniach z aneksem kuchennym w niskim bloku w Żaganiu. Mieszkanie kryje.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Żagań - 3-pokojowe mieszkanie, powierzchnia 62 m2 cena 390 000 zł. Przestronne z potencjałem. Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub pewnej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł79,30 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Żagań, mieszkanie 54 m2, cena 180 000 zł, okazja, sprzedam. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - w samym centrum Żagania. To jedna z ostatnich takich ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kopernika

Żagań,lubuskie

435 000 zł71,80 m² 6 058,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Żagań, mieszkanie, 71,80 m2, 4 pokoje, balkon, sprzedam, cena 435 000 zł Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,80 m2, położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł75 m² 4 266,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Żagań, mieszkanie, powierzchnia 75 m2, trzy pokoje cena 320 000 zł, sprzedam. Uwaga! istnieje opcja wynajmu okazjonalnego. W przypadku wynajmu koszt odstępnego wynosi 1800 zł Kaucja zwrotna 2000.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł71 m² 4 915,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy w kamienicy świetna lokalizacja, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,10.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł66,30 m² 4 962,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3-pokojowe mieszkanie | balkon loggia | Żagań | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,7 m (łącznie z piwnicą: 66,3 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł44,20 m² 5 633,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, usytuowane na 4 piętrze bloku na osiedlu na Górce w Żaganiu. Lokalizacja: - idealna lokalizacja - wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36,98 m² 5 381,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja Na sprzedaż kawalerka 36,98 m gotowa do zamieszkania Na sprzedaż oferuję funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 36,98 m , zlokalizowaną na parterze. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł56,90 m² 5 254,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 56,9 m , które daje poczucie wygody i domowej atmosfery już od pierwszego wejścia. To miejsce, w którym łatwo wyobrazić.