dowolna

Mieszkania w bloku Żagań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

379 000 zł56,70 m² 6 684,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze w zadbanym bloku z wielkiej płyty. Lokal funkcjonalny, idealny zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestycję. Dobra lokalizacja zapewniająca wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37,50 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żagań, do wynajęcia ładne mieszkanie o pow. 37,50 m2 na III piętrze, ocieplony blok, żagań ul. Szprotawska. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł66,30 m² 4 962,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3-pokojowe mieszkanie | balkon loggia | Żagań | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,7 m (łącznie z piwnicą: 66,3 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł87,10 m² 4 580,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1925

To niezwykła nieruchomość, która wygląda i funkcjonuje jak dom, choć formalnie jest mieszkaniem. Jeśli marzysz o prywatnej przestrzeni, spokoju i niezależności a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe

Żagań,lubuskie

349 000 zł59,90 m² 5 826,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Żagań ul. Kochanowskiego , na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,9m2 w cenie ofertowej 349.000zł,do negocjacji. Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Pośrednika. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61,30 m² 6 508,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szukasz przestronnego mieszkania gotowego do wprowadzenia z najlepszym widokiem w Żaganiu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł56,50 m² 4 867,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56,5 m przy ul. Libelta 5a w Żaganiu. Idealne dla rodziny, pod inwestycję lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł59,90 m² 4 090,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Potencjał i Przestrzeń Mieszkanie 59,9 m na zamkniętym terenie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Żaganiu przy ul. Lotników Alianckich. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł56,10 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Żagań, mieszkanie 3 pokoje, 56 m2, cena 340 000 zł, sprzedam. Oferta tylko w wgn! Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w kameralnym, niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł52,10 m² 5 662,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 3 piętrze bloku na osiedlu Bema w Żaganiu. Lokalizacja: - idealna lokalizacja - wszystko w zasięgu ręki. -.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł79,30 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz przestronnego mieszkania blisko natury, z dużym potencjałem aranżacyjnym? A może myślisz o inwestycji pod wynajem krótko- lub długoterminowy? Ta nieruchomość to propozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Żagań - 3-pokojowe mieszkanie, powierzchnia 62 m2 cena 390 000 zł. Przestronne z potencjałem. Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub pewnej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł79,30 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kopernika

Żagań,lubuskie

435 000 zł71,80 m² 6 058,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Żagań, mieszkanie, 71,80 m2, 4 pokoje, balkon, sprzedam, cena 435 000 zł Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,80 m2, położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49,50 m² 40,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m , zlokalizowane na parterze w niskim bloku przy ul. Sosnowej w Żaganiu. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł44,20 m² 5 633,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, usytuowane na 4 piętrze bloku na osiedlu na Górce w Żaganiu. Lokalizacja: - idealna lokalizacja - wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł56,90 m² 5 254,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 56,9 m , które daje poczucie wygody i domowej atmosfery już od pierwszego wejścia. To miejsce, w którym łatwo wyobrazić.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł87 m² 3 436,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ,piwnicą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł58,80 m² 4 914,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Żagań,lubuskie

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferuję jasne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym budynku. Dodatkowym atutem jest duży balkon, idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szprotawska

Żagań,lubuskie

300 000 zł56 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Żaganiu znajdujące się przy ul. Szprotawskiej. Usytuowane jest na 4 piętrze z widokiem na park. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szprotawska

Żagań,lubuskie

279 000 zł50 m² 5 606,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze przy ul. Szprotawskiej 29 w Żaganiu. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żagań

Żagań,lubuskie

399 000 zł72 m² 5 511,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,40m2 w Żaganiu. Położenie : parter w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie posiada trzy pokoje , kuchnię , łazienkę, w.c., przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Żagań,lubuskie

285 000 zł65 m² 4 377,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości en przedstawia Państwu mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 65,10 m2 wraz z balkonem oraz przynależną piwnicą. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ratuszowa

Żagań,lubuskie

225 000 zł44 m² 5 167,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Żagań ulica Ratuszowa, mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 43,54m2,iipiętro - na sprzedaż. Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Pośrednika. Oferuję na sprzedaż środkowe mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żagań,lubuskie

329 000 zł69 m² 4 747,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Żagań ul. Bracka, na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 69,3m2 ,II piętro. Oferuję na sprzedaż mieszkanie w bloku ,w skład którego wchodzą ; - salon z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włókniarzy

Żagań,lubuskie

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do remontu. Mieszkanie w bloku przy ul. Włókniarzy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni , łazienki i Wc. Położne na I piętrze. Mieszkanie posada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żagań

Żagań,lubuskie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia mieszkanie od 1 kwietnia 2026r. Dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka. Osiedle oraz klatka monitorowane, parking przynależny do ulicy. Kwota co miesiąc do zapłaty wraz z opłatami to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żagań,lubuskie

359 000 zł62 m² 5 827,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja. Mieszkanie przy ul. Klonowej 15 w Żaganiu, położone na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki, toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Żagań,lubuskie

310 000 zł62 m² 5 008,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żagań ulica Klonowa, mieszkanie 61,9m2 ,3 pokoje, IV piętro bloku mieszkalnego. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,90 m2,w pełni wyposażone. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle na Górce

Żagań,lubuskie

245 000 zł44 m² 5 542,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, 44,2 m Wyśmienita lokalizacja! Osiedle na Górce Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,2 m , usytuowane w wyśmienitej lokalizacji na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żagań

Żagań,lubuskie

399 000 zł72 m² 5 511,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Żagań,lubuskie

215 000 zł41 m² 5 190,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Żagań ulica Generała Bema , mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,10m2 na I piętrze , z balkonem ,blok. Oferują jasną i przestronną kawalerkę o powierzchni użytkowej 36,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Żagań,lubuskie

265 000 zł52 m² 5 057,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i ciepłe, umeblowane mieszkanie dwupokojowe z balkonem typu loggia, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy na ulicy Bema. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Żagań,lubuskie

249 000 zł78 m² 3 180,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żagań ulica Lotników Alianckich, mieszkanie o powierzchni 78,3m2 ,na sprzedaż. Oferuję mieszkanie 3 pokojowe w bardzo spokojnej części miasta, do własnej aranżacji. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żagań

Żagań,lubuskie

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki ,przedpokoju i balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica o pow.9,49m2 oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żagań

Żagań,lubuskie

1 800 zł48 m² 37,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w Żaganiu 46,7 m , po generalnym remoncie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu jasnego, dwupokojowego mieszkania w Żaganiu, w pobliżu basenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żagań,lubuskie

229 000 zł61 m² 3 772,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żagań Osiedle na Górce, mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,7m2 na II piętrze, na sprzedaż. Oferuję atrakcyjnie położone mieszkanie 3 pokojowe, w skład którego wchodzą : - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Żagań,lubuskie

199 000 zł80 m² 2 490,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żagań ulica Leśna ,mieszkanie bezczynszowe o powierzchni użytkowej 63,42m2 na sprzedaż. Oferuję mieszkanie w budynku 2 rodzinnym , stanowiące 52% całej nieruchomości wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia